SITEASHLEYGALLERYVIDEOSAUDIOTOURSTYLENEWS
_________________________________________________________________

Co říká o Ashley Miley Cyrus a Kenny Ortega(režisér HSM)!

15. května 2008 v 19:12 | Natysek :-*
Miley Cyrus je skvělá kamarádka jak Ashley tak i kolegyně Vanessy Hudgens. Tady máte sestřih jak se o Ashley Miley vyjádřila. Je to moc hezké!
Co řekla Miley???↓↓
Na otázku kdo je největší naděje Hollywoodu dnešní doby odpověděla: " Určitě je to Ashley. Ona je táák bezprostřední! Je to můj andílek. ona je tak neuvěřitelně milá, vtipná, usměvavá....Mám jí opravdu ráda. Tak je to krásná holka. I přesto není ani trochu namyšlená. Nevybavuji si její špatné vlastnosti. Žádné nemá!"
Kdo je tvá nejlepší Holywoodská kamarádka??:"Ashley Tisdale je ten nejúžasnější človíček na světě. Vanessu Hudgens mám taky ráda, ale od vztahu se Zacem se velice změnila. Už se s námi tolik nebaví. Hodně buduje kariéru což jí nemám za zlé, ale spíš si staví na popularitě svého vztahu. Proto se už tolik nevýdáme...
Co řekl Kenny Ortega???↓↓
Je někdo z HSM komu dáváte opravdu budoucnost??? : " Velmi sem si oblíbil Ashley. Odmítla roli Gabrielli, protože jí role nepadla. Rači vzala menší roli před hlavní, jen proto, aby se jí dobře hrála. To je podle mě osobnost!!! Je slavná od 12 let a přitom se nezměnila ani trochu. je věrná svým přátelům, neobjíždí diskotéky a ukončila dvouletý vztah, protože se bála komerce(Zac Efron). Tahle holka si prostě nestaví na kariéře jako osatní z HSM.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama